X edycja spotkania „Z INNEGO POZIOMU…”

Przez ostatnie 10-lecie istnienia naszej Uczelni corocznie, cyklicznie – odbywały się organizowane przez Pełnomocnika Rektora ds. Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych, Pana prof. dr hab. n. med. Ryszarda Plintę, spotkania mające na celu integrację środowiskową osób pełno i niepełnosprawnych.

Wkrótce zaprezentowane zostanie w formie książki podsumowanie wszystkich Spotkań podnoszących świadomość  związaną z niepełnosprawnością  – pn.  „Z innego poziomu do ……”.

W dniu 11 października 2018 r. odbyła się ostatnia tj. X edycja spotkania. W ramach wydarzenia, odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa oraz zostały przeprowadzone dla studentów  warsztaty z aktywnej rehabilitacji. Wydarzenie zwieńczył koncert zespołu LUXTORPEDA.

CATEGORY: WIADOMOŚCI